آیا برنامه discourse رایگان هست؟

سلام

یک سوال داشتم میخواستم بدونم که discourse که در لینک زیر قرار داره و الان هم در همین سایت داره ازش استفاده میشه رایگان هست؟ یعنی من میتونم به راحتی اونو رو سایت وردپرسی خودم به عنوان یک تالار گفتگو راه بندازم؟ نسخه آزمایشیش چی کامل هست؟

لینک سایت اصلی:

لینک نسخه آزمایشی

1 پسندیده

بله رایگان هست.

مرسی. ینی راحت میتونم روی سایت وردپرسی خودم نصبش کنم؟ نیاز به برنامه نویسی نداره؟

والا در کل ربطی به وردپرس نداره و تکنولژی دیگه ای هست اما احتمالا می تونین منابعی پیدا کنین که کمکتون کنه که پا وردپرستون integrate کنین.

ممنون. این پلاگین به نظرتون خوبه؟

این پلاگین Discourse رو نصب نمی کنه براتون فقط این دو رو به هم ربط می ده

ینی اگه بخوام از دیسک.رس استفاده کنم باید اون رو روی یک هاست جدا نصب کنم؟ و بعدش با سایت وردپرسیم به کمک این پلاگین اینتگریتش کنم؟

بله. البته رو یه سرور نه یه shared host

مرسی از راهنماییتون. یه کمک در مورد نحوه کد نویسیش روی هاست به من میکنید؟

اینکه از یه برنامه نویس بخوام برام این کار رو انجام بده و برام راش بندازه و با سایت وردپرسیم اینتگریتش کنه چقد هزینه میگیره؟ :blush:

به برنامه نویسی نیازی نداره اما به دانش فنی نیاز هست. در مورد سوال دوم هم ایده ای ندارم متاسفانه

مرسی. یکی گفتش که پول هاستش سالانه 200-300 هزارتومن میشه. ولی گفته بود برنامه نویسیم داره!!

شما یه سرور می خواین که در ارزون ترین حالت براتون ۱۲۰ دلار در میاد و برنامه نویسی هم در صورتی نیاز هست که بخواین تغییری ایجاد کنید

منظورتون از سرور همون هاست اشتراکیه؟

نه. کلا یه سرور مجزا و اختصاصی با حداقل ۱ گیگ رم نیاز دارید.

ببخشید که اینقد سوال می پرسم این پلن های پرداختی که تو این صفحه از سایت discourse هست برای چیه پس؟ وقتی این برنامه رایگانه؟:thinking:

https://payments.discourse.org/pricing

خود شرکت سازنده پلتفرمی رو راه انداخته که این نرم افزار رو نصب شده و اماده تحویلتون می ده و دیگه نیازی به سرور و نگه داری نداره. شما پول سرویس رو میدید نه نرم افزار رو

آها. الان متوجه شدم :blush:

ممنون از راهنماییتون

از این هاست میشه برای این کار استفاده کنم؟

http://parspack.com/cloud-hosting
پردازنده 2 هسته اس
رم 2 گیگ
فضا 2 گیگ
پهنای باند ماهیانه 80 گیگ
بازدید در لحظه 20
که میشه سالی حدود 270000 تومن
خوبه برای این کار به نظرتون؟

در کل شرکت های ایرانی رو پیشنهاد نمی کنم. مخصوصا parspack

1 پسندیده

منم پارس پک رو پیشنهاد نمی کنم . تا زمانی مشکل ندارید با پشتیبانیش که اصلا مشکلی پیش نیادبعد از اون خدا به دادتون برسه

1 پسندیده