فریم ورک css

stylesheet

سلام خدمت دوستان . این مشکل RTL اکثره مواقع مشکل ساز هست .
چند فریم ورکی که حال حاضر برای کارام استفاده میکنم

حالا میخواستم بدونم تو همین کلاس فریم ورک چه چیزی رو پیشنهاد میکنید که صرفا RTL رو پشتیبانی کنه و کامپونتنت های خوبی مثل منو همبرگر - پارالکس و … داشته باشه ؟ ترجیها مثال و نمونه های بیشتری داشته باشن

من به هیچ عنوان کل فریم ورک رو راست چین نمی کنم . همیشه یک فایل coustom.css دارم که توی اون بخش هایی که نیاز هست رو اوررایت می کنم

برای من جالبه که شما از بوتسترپ دارید استفاده می کنید باز چرا از pure استفاده می کنید . یا مثلا materializecss چرا استفاده می کنید . آیا بهتون طرح های psd متریال می خوره چون امسال طرح های متریال به قولی فشن مد نیست یا مثلا semantic-ui چرا ؟ چون بوتسترپ خیلی هاشو به عنوان کامپوننت داره

به نظر من شما دارید مواردی رو استفاده می کنید که تو طرح های امسال زیاد ازشون استفاده نمی شه و به نحوی می شه خیلی هاشو خودتون از کد هاشون برداشت کنید و در پروژه خودتون بزازرید نه اینکه چون به یک امکان دایره کردن تصویر نیاز دارید پس کل فریم ورک استفاده کنید

در مورد parallax باید بگم که خودم به شخصه سایت هایی که تک صفحه ای هستند ازش استفاده می کنم و کم پیش می یاد ازش استفاده زیاد در یک پروژه بشه و معمولا parallax مربع مادر رو در باکس ماژولینگ زیر نظر می گیره که عکس هست و ربطی به فارسی سازی شما نداره .

فوندیشن که بوتسترپ هست دیگه کاربری نداره :thinking:

پیچیدش کردین که :sweat_smile: اکثرا less یا sass دارند

از هر کدوم یه چیزیشو ورمیدارم آخر سر یه باندل میگیرم (همه رو یجا استفاده نمیکنم و برای هر کار نهایت 2 یا 3 تا فریم ورک رو mixin میکنم ) الانم سوالم همینه راه آسون و برای ایجاد صفحات با فریم ورک ها چطوریه ؟ css با فارسی انواع و اقصام ادا ها رو میده :expressionless: یه توضیح بیزحمت از مسیرش بفرما و منو از تاریکی برها :sweat_smile:

اینطوری بگم آقا شهریار عزیز نمیخوام فرانت اند رو جدا داشته باشم بعضی مواقع و به همون سبک old school :rofl: صفحاتو داشته باشم

خوب یه برنامه دمه دستی پیدا کردم نصب کنید کلی سیمپل داره

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HTML.AngularJS.Codeplay