راهنمایی برای ارائه محصولات در سایت codecanyon

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

دوستان متاسفانه داخل ایران شرایط طوریه که درامدمون به ریاله و مخارجمون به دلار!

به همین خاطر میخام محصولاتی که تولید کردم که عمدتا هم افزونه‌ی وردپرس و پرستاشاپ هستند رو در بستر codecanyon به فروش برسونم.

اینم میدونم که این سایت برای ایرانی‌ها محدودیت قائل شده و اگر بفهمه ایرانی هستید کلهم اکانت رو مسدود و درآمدتون رو بلوکه میکنه.

میخواستم منو راهنمایی کنید که بدودن دردسر و قانونی بتونم محصولاتم رو برای فروش در اونجا عرضه کنم.

در خارج متاسفانه آشنا هم ندارم.

ممنون میشم اگر روشی میشناسید یا تجربه‌ای دارید مطرح کنید.

من قبلا با پیمنت ۲۴ نقد می کردم که بستن در سایت رو بعد یک مدتی از پیمنت های دیگه ولی یک تغییر آیپی و یک تغییر حساب روی اکانت حساس می شند و می بندند اکانت بنده در تم فارست مثل هلو بسته شد.

2 Likes

شهریار جان مشکل من نقد کردن نیست همونطور که خودتم اشاره کردی سایت‌های واسط زیاد هست برای نقد کردن.

مشکل من مسدود شدن اکانت هست. همچنین مشخصات اکانت.

بنظرت با مشخصات واقعی ایرانی خودم (نام و نام خانوادگی فقط) اکانت بسازم یا … ؟ کلا یه راهنمایی میکنی برای این مورد.

1 Like

واقعیت امر بنده فقط چند فروش داشتم و بعد مسدود شدم . آدرس بنده به نام یکی از دوستام در آمریکا بود. آیپی بنده هم آمریکا بود ولی نمی دونم چطور متوجه شدن بنده ایرانی هستم تا به شما راهنماییی کنم تا بتونید برید دنبالش. اواخر قوانینی در تم فارست بود که پیپال نباید اشتراکی باشه یعنی در چند حساب استفاده بشه. موضوع برای یک سال پیش هست

2 Likes