رهنمای شروع برنامه نویسی با کلوژر ( Clojure )

clojure
learning_clojure
clojurescript
tutorial

سلام به دوستان. با خودم گفتم شاید بد نباشه یه سری مقاله خیلی کوتاه با زبان خودمونی در مورد کلوژر بنویسم
برای شروع. شاید مناسب باشه.

این پست حکم جدول محتوای این سری آموزش ها رو خواهد داشت. و با اضافه شدن هر مقاله لینکش رو هم اینجا می ذارم.

درود سمیر جان خبر بسیار خوبی رو قرار دادی برادر . یعنی بسیار منتظر بودم یک منبع فارسی ببنیم .

سمیر جان برنامه ای برای درست کردن ویدیو همین مقالات ندارید ؟

حتی شده در یودمی بزارید ؟

یه سری ویدئو هست اما باید ادیتشون کنم. وفقتم خیلی کمه. اما آروم آروم اوکی می کنمشون

سمیر جان اگر وقت بکنی و یکی از مقالاتت در این مورد صحبت بکنی که چرا باید کلوژور رو انتخاب کرد و چه آپشن هایی رو در چه کار هایی می ده خیلی عالی می شه .

حتما :+1:

سلام من ایران زندگی میکنم ایا این زبان بازخورد داره تو اینجا یا اینکه اگه ما این زبان رو یاد بگیریم وضعیت شغلیش تو خارج از کشور چطوره؟؟؟

این زبان کلا یه نسبت زبان جدیدی هست و تو ایران من فقط یکی دو جا رو دیدم که ازش استفاده می کنن. دو دنیا جاهای زیادی ازش استفاده می کنن ولی خوب باز به نصبت زبان های قیدیمی تر موقعیت شغلی کمتری داره

ببخشید بعد اگه ما بخوایم پروژه از خارج از کشور بگیرم و تو ایران فعالیت کنم باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنین ممنون میشم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

اگه دوست داری یه پست جدید در این مورد بزن که اونجا ادامه بدیم.