مشکل در به روز رسانی مک به Catalina

با درود خدمت دوستان . من اخرین نسخه mojave یعنی نسخه ۱۰.۱۴.۶ روی مک بوک ایر ۲۰۱۴ رو دارم و بالای ۱۰۰ بار شاید من ۸ گیگ رو دانلود کردم آخرین لحظه ارور های نامفهوم می ده که بیشترش در اینترنت مربوط به اینترنت مشکل دار هست. یک بار هم بعد از دانلود کامل ارور داده :woozy_face:

متاسفانه وقتی روی get تو اپ استور می زنی از software update باز می کنه و نمی تونم آبدیت کنمش. آبدیت های ۱ گیگ دو گیگ مشکلی نداره حله.

یک راه هست از این سایت های متفرقه آخرین نسخه رو بگیرم و نصب کنم که اطمینان ندارم یا اینکه می خوام ببنیم شما راه حلی دارید که بشه مستقیم نصب کرد

هیچ به روز رسانی یا کومبویی هم داخل سایت اپل نیست

میتونم استفاده از بسته‌های نامحدود ۱، ۲ و ۳ ساعته‌ی ایرانسل رو پیشنهاد کنم. اینجوروقتها زیاد نجاتم میده :smile:
قیمتش پایینه ولی بسته‌ی شبانست.

تا حالا در کل بیشتر از نیم ساعت پای اپل نبودم و مسلما نمیدونم آپدیتهاش چطور هستن، ولی امکانش نیست فایل رو با یه چیز درست حسابی مثل aria2 دانلود کنید؟
مثلا:

• دانلود فایل با یه دانلود منیجر درست حسابی
  • قرار دادن فایل توی جایی که آپاچی یا انجین-اکس یا python3 -m http.server بهش دسترسی داشته باشن
  • ست کردن آدرس دامنه‌ای که مربوط به اپل هست در فایل /etc/hosts و پوینت کردنش به localhost
  • کلیک روی دکمه‌ی آپدیت و تماشای اینکه چطور سیستم‌عامل فکر میکنه سرعت اینترنت شما ۱۰۰مگابایت بر ثانیست و پینگ شما با سرور اپل کمتر از ۱میلی ثانیست :innocent:

فقط اینکه روی لپتاپ ssl ندارید شاید یه کم اذیت کنه ولی اونم شاید بشه حل کرد

1 Like

من اصلا مشکل حجم ندارم . متاسفانه دانلود می کنه بعد ارور می ده کلا تایم اوت در زمان دانلود زیاد داریم روی اینترنت. دانلود مستقیم هم نمی ده وقتی یک سیستم عامل جدید می یاد . ورژنش می ره بالا دانلود اون آبدیت می ده ولی اصل سیستم عامل رو نه

سلام
من هم همین مشکل شما رو دارم
چند بار با نت خونه و چند بار هم با بسته های نامحدود همراه اول اومدم دانلود کنم نشد که نشد
در نهایت غیر مستقیم دانلود و نصب کردم.
من از این سایت دانلود کردم و مشکلی نداشت

1 Like

درود منم متاسفانه دیروز غیر مستقیم ۱۰.۱۵ رو دانلود کردم و بعد رفتم از سایت اپل ۱۰.۱۵.۱ رو دانلود کردم. این سری یک کاری کردن نتونیم بگیریم از ایران :woozy_face:

1 Like

لینوکس نصب کن جون خودتو راحت کن