ارور capistrano در ویندوز

امان از ویندوز! من از ویندوز یه پروژه خالی (البته جم فایل کپی پیست کردم) ساختم و capfile و بقیه چیزا رو تنظیم کردم. همه چی اوکیه فقط وقتی bundler اجرا میشه توی vps (اوبونتو) به این ارور میخورم:

SSHKit::Runner::ExecuteError: Exception while executing as [email protected]: bundle exit status: 16
bundle stdout: Your bundle only supports platforms ["x64-mingw32"] but your local platforms are
["ruby", "x86_64-linux"], and there's no compatible match between those two
lists.

نمی فهمم یعنی چی bundler فقط از mingw پشتیبانی میکنه!؟
روی اوبونتو (دسکتاپ) خودم به این ارور نمیخورم.
توی gemfile یه چندتا جم برای ویندوز دارم که البته توی گروه test,development هستند و همچنین برای اطمینان جلوشون Gem.win_platform? گذاشتم که فقط توی ویندوز نصب بشوند.
دستی هم bundle install کنم همین ارور مواجه میشم.

اين مشكل ربطى به ويندوز نداره، مشخصات سيستم عاملى كه اين ارور توش اتفاق ميوفته رو بدين لطفا. يه بار Gemfile.lock رو پاك كنيد و دباره فرمان bundle اجرا كنيد اگر ارور فرق كرد اونم بدين لطفا

از اونجا گفتم که mingw کامپایلر c++ برای ویندوزهه و منم از همون استفاده میکردم در ویندوزم.
مشکل از همون gemlock بود.(یه بار پاک کردم کلا بعد ارور داد که بهش دقت نکردم، یه دور دیگه از اوبونتو bundle install کردم اونو فرستادم. شاید هم فرقی نمیکرد) البته یه ارور دیگه خوردم که اونم برای database.yml بود و ایراد میگرفت که نباید بجای space از tab استفاده کنی. (چون خودم با vim نوشته بودمش و tab زده بودم). خلاصه درست شد. ممنون

1 پسندیده