خطای Backend Error در هنگام ارتباط با API یوتیوب

android

سلام … خوب هستین …
من یه مشکل داشتم هنگام در خواست یه رکویست از API یوتیوب که این خطارو میده

چیکار میتونم بکنم؟

بنظر میاد که api نمیتونه درخواست شما رو parse کنه، این یعنی اینکه احتمالا مشکلی در درخواست وجود داره، اما این فقط یه حدسه و نیاز به توضیح بیشتر داره

مرسی بابت پاسخ اقا توماج عزیز … واقعیتش اینه که من اصلا نفهمیدم مشکل از کجاست … تو نت هم سرچ کردم ولی پاسخ درست حسابی پیدا نکردم
در واقع من میخوام پلی لیست یک کانال رو بخونم ولی هر چی میزنم اون پیام بالایی رو میده …
میتونه مشکل از اینترنت باشه؟؟ چون میدونین که یوتیوب فیلتره …
… ولی فکر میکنم که اگه مشکل از چیز شکن میبود اونوقت باید کل یوتیوب باز نمیشد … نمیدونم … کلا موندم رو هوا…:crazy_face:

عرض من این بود که احتمالا درخواست قابل پردازش نیست، میشه درخواست رو ببینم؟

اقا توماج با عرض احترام خدمتتون امروز یک چیز خیلی مهمی تو زندگی یاد گرفتم که تا وقتی که ادم حوصله نداره و تمرکز کافی نداره نباید کاری کنه …اشتباه خیلی ریزی کرده بودم …
و به جای youtube.playlists.list از youtube.playlistsItem.list استفاده کرده بودم وبه جای چنل ای دی قسمت ای دی رو پر میکردم … و خطا میداد …

در ضمن ببخشید وقتتونو بابت یه چیز الکی گرفتم … مرسی :sweat_smile::rose::rose:

راستی تو استک اور فلو یه جوابی دیدم خیلی فان بود … مثله حرف شما که ریزالتی نزاشتم ولی انتظار جواب دارم … :rofl:

نه، زیاد پیش میاد و این از اون مواردی بود که راحت میشد اشتباه کرد، همیشه مطرح کردن خوبه

لازم به ذکر است . به داکیومنت خود سایت گوگل نیز توجه نکنید برخی مواقع در لینک api خودش غلط املایی داره حتما اون لینک رو تست کنید با نمونه هایی که در اینترنت هست

واقعا!؟ ممکنه بخاطر ورژن api باشه؟ چون داشتن تایپو برای گوگل واقعا فاجعست

من داشتم آپلود فایل در گوگل درایو رو می نوشتم سه روز داشتیم سرکله می زدیم انواع ارور اومده بود توماج جان می گفتیم مگه می شه همین لینکه همین درخواست چرا باید ارور بده . بعد لینک دیدم با لینک درست در استک دیدم یک کلمه کم داره . قشنگ یک هفته دپرس بودم دستم به کد نمی رفت :smile_cat:

از این به بعد متوجه شدم زیاد رور داده گوگل حتما یک بار لینک رو بررسی کنم با مثال های مشابه

انواع ارورها یعنی برای یک اشتباه به ارورهای متفاوت برخورد کردین؟

وقتی یک چیزی از پایه اشتباهه ولی برنامه نویس فکر می کنه مشکل از طرف خودشه حداقل خودم می شینیم کد هایی که فکر می کنم درسته رو هم تغییر می دم . این خودش باعث می شد ارور های جدید بگیرم .

و همینطور که می دونیم برخی از ارور های وب سرویس گوگل چندلایه هست و برخی ها پابلیک وقتی به اروری بر می خوریم یک دفعه سرچ می شه و یک دفعه چندین راه حل و چندین کاری که ممکنه این ارور بیاد بالا تو گوگل بهمون پیشنهاد می شه و کلا از مسیر خارج می شیم. جالبه اون لینک که الان خاطرم نیست رو دستی می زدیم ببنیم اصلا ارور می ده یا نه دقیقا مثل لینک سالم می موند