ارور abort installation در cmd برای بوجود آوردن یک react app

Installing packages. This might take a couple of minutes.
Installing react, react-dom, and react-scripts...

npm ERR! Unexpected end of JSON input while parsing near '...://registry.npmjs.org'

npm ERR! A complete log of this run can be found in:
npm ERR!     C:\Users\ali-pc\AppData\Roaming\npm-cache\_logs\2019-03-18T09_55_35_632Z-debug.log

Aborting installation.
  npm install --save --save-exact --loglevel error react react-dom react-scripts has failed.

Deleting generated file... package.json
Deleting robofriends/ from C:\Users\ali-pc\Desktop
Done.

سلام دوستان برای بودجود اوردن یک اپ ری اکت ( برای وب) من از دستور >create-react-app <name of the app استفاده میکنم و چنین اروری میگیرم. ایا بحث ف%*^لترینگه یا چیز دیکه ایه؟

سلام، بنظر میاد فایل package.json مشکل داره، لطفا محتویات این فایل زیر رو بده یا gist کن به اضافه فایل package.json

C:\Users\ali-pc\AppData\Roaming\npm-cache\_logs\2019-03-18T09_55_35_632Z-debug.log
1 Like

سلام. من پستتون رو ادیت کردم. لطف کنین در مورد markdown مطالعه بفرمائید و توی نوشتن پست ازش استفاده کنین.

در مورد مشکلتون لطف کنین دستوری که رو که استفاده می کنین رو هم به صورت دقیق به همراه اون فایل لاگی که در خروجی بهش اشاره شده پست کنین تا بتونیم بهتر کمکتون کنیم

2 Likes

سلام متاسفانه یکم تازه کارم خیلی از gist سردرنیاوردم :smile: این لینک فایله تکستشه

Debugg

سلام آقا سمیر عزیز دستوری که توی cmd میزنم create-react-app robofriends که شروع به دانلود هم میکنه فولدر هم ساخته میشه اما میانه دانلود اون ارور بالا رو توی cmd میده

اون فایل خیلی بدرد نمیخوره چون نمیشه بررسی کرد، گاهی از گوگل استفاده کن (برای شوخی کردن گفتم) :joy:

New gist
بعدم لینکشو بزار اینجا

1 Like

مهتوای package.json رو هم gist کنی خوب می شه

1 Like

امیدوارم درست انجام داده باشم :))

خوبه، داریم نزدیک میشیم، حالا فایل package.json هم به همین صورت بده لطفا

همچین فایلی ندارم :frowning: فکر میکنم تو فولدر بود وقتی عملیات abort شد فولدرم پاک کرد کلا.

یک بار قبلش فرمان زیرو بزن بعد دوباره تلاش کن که اپ رو بسازی

npm cache clean --force

و اگر yarn داری هم

yarn cache clean
2 Likes

یک نکته ای یادم رفت بگم من یارن رو نصب کردم اپ رو برام ساخت ولی میخواستم با کمک npm فقط بسازمش برای همین uninstall کردمش

ادیت : دستور پاک کردن کش کارکرد مرسی.

1 Like